2e5f9f951ea924e81182a84b55bd6fdf

NAGRYWAMY FILMY INSTRUKTAŻOWE

Katarzyna Kostrzyńska

2e5f9f951ea924e81182a84b55bd6fdf

Z powodu pandemii nadal nie możemy zaprosić Was na szkolenia, ale możemy udostępniać Wam filmy instruktażowe. Pracowaliśmy nad nimi w majowy weekend i już są dostępne na naszym kanale You Tube.

Tematyka filmów została narzucona przez liczne pytania kierowane do trenerów Akademii Prosalon Professional. Najwięcej z nich jest związanych jest zawsze z koloryzacją i rozjaśnianiem, ale fryzjerzy często pytają również o pielęgnację. Dlatego Marina Zaikovskaya pokazała jak wykonać dwie kreatywne koloryzacje – marmurowy blond i ogon jednorożca. Następnie pracowaliśmy nad pokazaniem efektów wieloetapowych zabiegów: odbudowującym strukturę włosa Protein Therapy oraz odmładzającym włosy Botox Therapy, który można wykonywać metodą na zimno i na gorąco.

Najdłuższym i najbardziej złożonym zabiegiem był proces dekoloryzacji - wyjścia z czarnego koloru. Tak trudny zabieg naturalnie musiał być przeprowadzony bez uszkodzenia włosów modelki. 14 godzin pracy z różnymi rozjaśniaczami, utleniaczami i farbami Color Art dało w rezultacie zimny, chłodny odcień brązu. Oceńcie jak nam się udało oglądając filmy na naszym kanale Chantal.


Inne polecane artykuły:

RZ6 4356 scaled

WYPADANIE WŁOSÓW

Wypadanie włosów to naturalny proces. Włosy mają swój cykl życia – od wzrostu, przez fazę przejściową do wypadnięcia i przejścia mieszków włosowych w stan spoczynku. Możemy stracić nawet do 100 włosów dziennie, problem zaczyna się dopiero, kiedy zaczynają wypadać nadmiernie.

woman 1919143 1920

LAMINOWANIE – RATUNEK ZNISZCZONYCH WŁOSÓW

Laminowanie, czyli pokrywanie powierzchni specjalnym preparatem dla uzyskania dodatkowej odporności – ta definicja ostatnio coraz częściej kojarzona jest z zabiegami kosmetycznymi. Laminujemy rzęsy, brwi a aktualnie także włosy. Czy taki zabieg faktycznie daje spektakularny efekt i na ile laminowanie to ratunek zniszczonych włosów?

Color Peel. Что может пойти не так?

Color Peel. Что может пойти не так?

Для кого этот продукт? Для людей, которые хотят избавиться от косметических пигментов в волосах. То есть изменить цвет окрашенных волос на более светлый. Часто с такой проблемой можно легко справиться дома самостоятельно. Но в некоторых ситуациях, лучше выполнять такую процедуру под контролем профессионала. Как же в этом разобраться?

Zarezerwuj sobie miejsce


Umów szkolenie stacjonarne, wyjazdowe lub online.

Zadzwoń pod nr 500 278 324

lub napisz email pod jeden ze wskazanych adresów

GDZIE KUPIĆ