2e5f9f951ea924e81182a84b55bd6fdf

NAGRYWAMY FILMY INSTRUKTAŻOWE

Katarzyna Kostrzyńska

2e5f9f951ea924e81182a84b55bd6fdf

Z powodu pandemii nadal nie możemy zaprosić Was na szkolenia, ale możemy udostępniać Wam filmy instruktażowe. Pracowaliśmy nad nimi w majowy weekend i już są dostępne na naszym kanale You Tube.

Tematyka filmów została narzucona przez liczne pytania kierowane do trenerów Akademii Prosalon Professional. Najwięcej z nich jest związanych jest zawsze z koloryzacją i rozjaśnianiem, ale fryzjerzy często pytają również o pielęgnację. Dlatego Marina Zaikovskaya pokazała jak wykonać dwie kreatywne koloryzacje – marmurowy blond i ogon jednorożca. Następnie pracowaliśmy nad pokazaniem efektów wieloetapowych zabiegów: odbudowującym strukturę włosa Protein Therapy oraz odmładzającym włosy Botox Therapy, który można wykonywać metodą na zimno i na gorąco.

Najdłuższym i najbardziej złożonym zabiegiem był proces dekoloryzacji - wyjścia z czarnego koloru. Tak trudny zabieg naturalnie musiał być przeprowadzony bez uszkodzenia włosów modelki. 14 godzin pracy z różnymi rozjaśniaczami, utleniaczami i farbami Color Art dało w rezultacie zimny, chłodny odcień brązu. Oceńcie jak nam się udało oglądając filmy na naszym kanale Chantal.


Inne polecane artykuły:

Jak działa woda lamelarna

Jak działa woda lamelarna

Jak działa woda lamelarna? Niedawno pojawiła się na sklepowych półkach i od razu stała się sprzedażowym hitem podbijając serca konsumentek. Głównie dlatego, że jest to produkt innowacyjny a jego działanie widoczne od razu. Pozwala uzyskać na włosach efekt tafli – nadaje wygładzenie, sypkość i blask. Jak działa woda lamelarna i dlaczego to taka skuteczna formuła?

Diagnostyka colorart

DIAGNOSTYKA PRZED FARBOWANIEM WŁOSÓW

Farbując włosy u fryzjera nie zawsze bywamy pytani o to, kiedy i jaką farbą była wykonywana wcześniejsza koloryzacja, czy włosy były rozjaśniane, jaki jest naturalny kolor włosów i czy mamy wrażliwą skórę głowy. Jeszcze rzadziej wykonywana jest koloryzacja tak zwanego pasma testowego. A szkoda, bo dobra diagnostyka przed farbowaniem włosów i pasmo testowe precyzyjnie określą dalsze kroki i zapewnią pożądany przez klientkę kolor.

odcienie miedzi chantal

Jak uzyskać miedziany odcień włosów

Jednym z najnowszych trendów w koloryzacji jest miedziany odcień włosów, wszelkie odmiany rudości oraz czerwieni. Jak uzyskać taki żywy, trwały i pełen blasku kolor? Wcale nie tak łatwo. Czasem czerwień jest zbyt intensywna lub brudna, a rudości zbyt blade, kolor szybko się wypłukuje. Poniżej przegląd problemów najczęściej występujących przy tych odcieniach i wskazówki jak sobie z nimi radzić.

Zarezerwuj sobie miejsce


Umów szkolenie stacjonarne, wyjazdowe lub online.

Zadzwoń pod nr 500 278 324

lub napisz email pod jeden ze wskazanych adresów

GDZIE KUPIĆ