2e5f9f951ea924e81182a84b55bd6fdf

BLOG

CHCEMY DZIELIĆ SIĘ Z WAMI NASZĄ WIEDZĄ

2e5f9f951ea924e81182a84b55bd6fdf

Tutaj znajdziecie informacje o znanych i nowych składnikach oraz formułach kosmetyków. Tutaj opiszemy problemy, z którymi się do nas zgłaszacie, a nasi eksperci doradzą jak dbać o dobrą kondycję włosów i skóry głowy. Zapraszamy do lektury.


woman 1919143 1920

LAMINOWANIE – RATUNEK ZNISZCZONYCH WŁOSÓW

Laminowanie, czyli pokrywanie powierzchni specjalnym preparatem dla uzyskania dodatkowej odporności – ta definicja ostatnio coraz częściej kojarzona jest z zabiegami kosmetycznymi. Laminujemy rzęsy, brwi a aktualnie także włosy. Czy taki zabieg faktycznie daje spektakularny efekt i na ile jest w stanie poprawić wygląd naszych włosów?


Color Peel. Что может пойти не так?

COLOR PEEL – SAMODZIELNA DEKOLORYZACJA

Efekty nieudanej koloryzacji potrafią zepsuć humor. I choć nie jest to proces nieodwracalny, przy usuwaniu jego skutków należy być szczególnie ostrożnym, a najlepiej oddać się w ręce specjalisty. Jeśli jednak postanowimy dekoloryzację wykonać samodzielnie przy pomocy produktu Prosalon Color Peel oto kilka wskazówek, które pozwolą nam wykonać ten zabieg bezpiecznie dla włosów.


maska czy odżywka

MASKA CZY ODŻYWKA?

Zasadniczo zabiegi pielęgnacyjne zaczynają się od oczyszczania włosów i skóry głowy, ale zaraz po umyciu prawdopodobnie wszyscy stajemy przed tytułowym dylematem. Nie pomaga mnogość produktów, a opis działania masek i odżywek jest często bardzo podobny.


colorowe lato

COLOROWE LATO – WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE I WYGRAJ NAGRODY!

Lato to doskonały czas na zabawę z kolorem i wyjątkowe metamorfozy. Wraz z naszą profesjonalną marką Intensis Color Art zapraszamy wszystkich fryzjerów oraz stylistów fryzur, którzy kochają kreatywne podejście do koloryzacji do udziału w konkursie COLOROWE LATO.


marta popr 2 scaled

CO WARTO WIEDZIEĆ O TONERACH

Każda paleta farb do włosów powinna być wzbogacona o czyste kolory. Właśnie te czyste utleniające się barwniki nazywane są tonerami, w przeciwieństwie do reszty palety, która składa się z mieszanki kolorów zbliżonych do kolorów włosów. Tylko najbardziej ekstrawaganccy klienci wybierają jako główny kolor czerwony czy zielony. W większości przypadków preferowane są spokojniejsze odcienie. Dlaczego więc warto mieć paletę z szeroką gamą tonerów i do czego dokładnie one służą?


  • 1
  • 2

Zarezerwuj sobie miejsce


Umów szkolenie stacjonarne, wyjazdowe lub online.

Zadzwoń pod nr 500 278 324

lub napisz email pod jeden ze wskazanych adresów

GDZIE KUPIĆ