BLOG

CHCEMY DZIELIĆ SIĘ Z WAMI NASZĄ WIEDZĄ

Tutaj znajdziecie informacje o znanych i nowych składnikach oraz formułach kosmetyków. Tutaj opiszemy problemy, z którymi się do nas zgłaszacie, a nasi eksperci doradzą jak dbać o dobrą kondycję włosów i skóry głowy. Zapraszamy do lektury.


FOKUS NA SKÓRĘ GŁOWY

W pogoni za pięknymi zdrowymi i lśniącymi włosami testujemy wiele różnych kosmetyków od których uginają się sklepowe półki. Producenci oferują nam zazwyczaj całe linie składające się z szamponu, odżywki, maski i serum dedykowane konkretnemu rodzajowi włosów. Właśnie: włosów, tymczasem pielęgnując rzadko myślimy o skórze głowy, gdzie wszystko przecież się zaczyna.


PIELĘGNACJA SUCHYCH WŁOSÓW I SKÓRY GŁOWY

Spośród wszystkich rodzajów najbardziej delikatne, najcieńsze a także najbardziej zróżnicowane pod względem koloru i rodzaju są włosy Europejczyków. To dlatego na półkach drogerii znajdziemy aż taką różnorodność kosmetyków do stylizacji i pielęgnacji. Jednak eksperymenty i testy mogą się skończyć przesuszeniem i zniszczeniem włosów.


WŁOSY NA WAKACJACH

Czego przed urlopem szukają kobiety w drogeriach? Na pewno na pierwszym miejscu balsamów z filtrem o różnych faktorach, czy preparatów łagodzących po opalaniu. Coraz częściej szukają też preparatów do ochrony włosów latem.