AKADEMIA WIEDZY

NASZE PRODUKTY WSPIERAMY WIEDZĄ

Porady ekspertów, filmy instruktażowe oraz autorski program szkoleń.

Wiemy, jak ważna w branży fryzjerskiej jest wiedza i doświadczenie, znajomość trendów i umiejętność ich wykorzystania w pracy dlatego dokładamy wszelkich starań, aby przygotować ciekawą i atrakcyjną ofertę szkoleniową. Różnorodna tematyka, profesjonalne zaplecze naszej Akademii oraz nasi trenerzy czekają na Ciebie.

Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej bez wychodzenia z domu zajrzyj na naszego blogatutaj piszemy pielęgnacji włosów i skóry głowy, o sposobach i trikach, o składnikach i formułach a także o nowych trendach. Zapraszamy także na nasz kanał na YouTube, gdzie pojawiają się filmy instruktażowe.

Aktualności Akademii…

Zobacz co działo się w Akademii i co planujemy w najbliższym czasie


SZKOLENIA DLA FRYZJERÓW Z HOLANDII

24 września 2020


NAGRYWAMY FILMY INSTRUKTAŻOWE

11 maja 2020

NASZ ZESPÓŁ

Szkoleniowcy Akademii Prosalon Professional nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje ucząc się od najlepszych stylistów i obserwując światowe trendy na zagranicznych targach, pokazach i konkursach.

ZAŁOGA 

2

MARINA ZAIKOVSKAYA

Posiada 14-letnie doświadczenie fryzjerskie. Przeszła szkolenia w Akademii Wella, Pivot Point oraz Kapous. Wielokrotnie brała udział w międzynarodowych konkursach fryzjerskich w Sankt Petersburgu. Była jurorem w międzynarodowym konkursie młodych fryzjerów „Baltik beauty” w Rydze. Jest autorem własnych metod i programów szkoleniowych z zakresu fryzjerstwa i kolorystyki, z których szkoli adeptów fryzjerstwa w różnych krajach, w tym w Polsce, Czechach, Rosji, Hiszpanii, Azerbejdżanie, Białorusi, Łotwie. W Akademii Prosalon prowadzi konsultacje, szkolenia stacjonarne i terenowe, testuje nowe produkty, opracowuje materiały metodyczne i literaturę edukacyjną.

ŁUKASZ SZCZEPAŃSKI

Instruktor Akademii Prosalon Professional oraz konsultant ds. rynku profesjonalnego marki Intensis i Color Art. Posiada 10-letnie doświadczenie fryzjerskie. Na co dzień właściciel znanego warszawskiego salonu Lookash Hair Beauty Cafe. Miłośnik naturalnych stylizacji i klasycznych cięć. Twórca autorskiej kolekcji #ELEGANZA, publikowanej w polskich czasopismach branżowych. W pracy inspiruje się światowymi trendami, ale awangardę przekłada na język klasyki wydobywając z włosów ich naturalne piękno. Jego pasją jest przekazywanie wiedzy, doświadczenia i pozytywnej energii innym fryzjerom, zwłaszcza uczniom szkół fryzjerskich.

ZALETY


Dwa rodzaje szkoleń

  • Warsztatowe: z aktywnym udziałem uczestników
  • Look&Learn: w formie pokazu

Jesteśmy innowacyjni

Tematyka szkoleń jest aktualizowana rokrocznie zgodnie z aktualnymi światowymi trendami, nasi trenerzy są doświadczonym fryzjerami oraz pasjonatami swojej pracy.

Dbamy o wszystkich

Szkolenia w Akademii Prosalon są odpowiedzią na potrzeby fryzjera-stylisty, który chce się rozwijać i poznawać sekrety pracy najlepszych specjalistów w branży, jak i na stawiających pierwsze kroki w nauce zawodu uczniów szkół fryzjerskich.

Jesteśmy elastyczni

Zapraszamy na szkolenia w naszej Akademii na miejscu w Duchnowie pod Warszawą, lecz możemy też zorganizować szkolenia u Państwa – nasz instruktor dojedzie w każde miejsce Polski.

Rozwijamy się

Akademia z roku na rok rozszerza swoją działalność. Jest miejscem rywalizacji młodych adeptów sztuki fryzjerskiej w ramach krajowych i międzyszkolnych konkursów fryzjerskich. Gościmy również laureatów konkursów zagranicznych organizowanych przy współpracy z naszymi zagranicznymi partnerami.

Jesteśmy wyjątkowi!

Akademia jest nie tylko Akademią wiedzy, lecz również inspirującym miejscem spotkań, wymiany doświadczeń i pozytywnej energii niezbędnej do rozwoju pasji i talentów. Szkoleniowcy z Polski i zagranicy w naszej Akademii testują nasze produkty, nagrywają filmy instruktażowe oraz przeprowadzają webinary.


KONTAKT

NAPISZ DO NAS