PROSALON AKADEMIA 2

AKADEMIA WIEDZY

NASZE PRODUKTY WSPIERAMY WIEDZĄ

Porady ekspertów, filmy instruktażowe oraz autorski program szkoleń.

Wiemy, jak ważna w branży fryzjerskiej jest wiedza i doświadczenie, znajomość trendów i umiejętność ich wykorzystania w pracy dlatego dokładamy wszelkich starań, aby przygotować ciekawą i atrakcyjną ofertę szkoleniową. Różnorodna tematyka, profesjonalne zaplecze naszej Akademii oraz nasi trenerzy czekają na Ciebie.

Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej bez wychodzenia z domu zajrzyj na naszego blogatutaj piszemy pielęgnacji włosów i skóry głowy, o sposobach i trikach, o składnikach i formułach a także o nowych trendach. Zapraszamy także na nasz kanał na YouTube, gdzie pojawiają się filmy instruktażowe.

schemat2

Aktualności Akademii...

Zobacz co działo się w Akademii i co planujemy w najbliższym czasie


profesjonalne scaled

Jak odczytać kolor farby do włosów?

13 maja 2024


WyzszyPoziomPielegnacji scaled

WYŻSZY POZIOM PIELĘGNACJI

24 listopada 2023

3. KOLEKCJE modelka WWW

NASZ ZESPÓŁ

Szkoleniowcy Akademii Prosalon Professional nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje ucząc się od najlepszych stylistów i obserwując światowe trendy na zagranicznych targach, pokazach i konkursach.

ZALETY


Dwa rodzaje szkoleń

  • Warsztatowe: z aktywnym udziałem uczestników
  • Look&Learn: w formie pokazu

Jesteśmy innowacyjni

Tematyka szkoleń jest aktualizowana rokrocznie zgodnie z aktualnymi światowymi trendami, nasi trenerzy są doświadczonym fryzjerami oraz pasjonatami swojej pracy.

Dbamy o wszystkich

Szkolenia w Akademii Prosalon są odpowiedzią na potrzeby fryzjera-stylisty, który chce się rozwijać i poznawać sekrety pracy najlepszych specjalistów w branży, jak i na stawiających pierwsze kroki w nauce zawodu uczniów szkół fryzjerskich.

Jesteśmy elastyczni

Zapraszamy na szkolenia w naszej Akademii na miejscu w Duchnowie pod Warszawą, lecz możemy też zorganizować szkolenia u Państwa – nasz instruktor dojedzie w każde miejsce Polski.

Rozwijamy się

Akademia z roku na rok rozszerza swoją działalność. Jest miejscem rywalizacji młodych adeptów sztuki fryzjerskiej w ramach krajowych i międzyszkolnych konkursów fryzjerskich. Gościmy również laureatów konkursów zagranicznych organizowanych przy współpracy z naszymi zagranicznymi partnerami.

Jesteśmy wyjątkowi!

Akademia jest nie tylko Akademią wiedzy, lecz również inspirującym miejscem spotkań, wymiany doświadczeń i pozytywnej energii niezbędnej do rozwoju pasji i talentów. Szkoleniowcy z Polski i zagranicy w naszej Akademii testują nasze produkty, nagrywają filmy instruktażowe oraz przeprowadzają webinary.


2e5f9f951ea924e81182a84b55bd6fdf
KONTAKT

NAPISZ DO NAS

2e5f9f951ea924e81182a84b55bd6fdf

Zarezerwuj sobie miejsce


Umów szkolenie stacjonarne, wyjazdowe lub online.

Zadzwoń pod nr 500 278 324

lub napisz email pod jeden ze wskazanych adresów

GDZIE KUPIĆ