2e5f9f951ea924e81182a84b55bd6fdf

NAGRYWAMY FILMY INSTRUKTAŻOWE

Katarzyna Kostrzyńska

2e5f9f951ea924e81182a84b55bd6fdf

Z powodu pandemii nadal nie możemy zaprosić Was na szkolenia, ale możemy udostępniać Wam filmy instruktażowe. Pracowaliśmy nad nimi w majowy weekend i już są dostępne na naszym kanale You Tube.

Tematyka filmów została narzucona przez liczne pytania kierowane do trenerów Akademii Prosalon Professional. Najwięcej z nich jest związanych jest zawsze z koloryzacją i rozjaśnianiem, ale fryzjerzy często pytają również o pielęgnację. Dlatego Marina Zaikovskaya pokazała jak wykonać dwie kreatywne koloryzacje – marmurowy blond i ogon jednorożca. Następnie pracowaliśmy nad pokazaniem efektów wieloetapowych zabiegów: odbudowującym strukturę włosa Protein Therapy oraz odmładzającym włosy Botox Therapy, który można wykonywać metodą na zimno i na gorąco.

Najdłuższym i najbardziej złożonym zabiegiem był proces dekoloryzacji - wyjścia z czarnego koloru. Tak trudny zabieg naturalnie musiał być przeprowadzony bez uszkodzenia włosów modelki. 14 godzin pracy z różnymi rozjaśniaczami, utleniaczami i farbami Color Art dało w rezultacie zimny, chłodny odcień brązu. Oceńcie jak nam się udało oglądając filmy na naszym kanale Chantal.


Inne polecane artykuły:

profesjonalne scaled

Jak odczytać kolor farby do włosów?

Farbowanie włosów jest jednym z najpopularniejszych zabiegów wykonywanych zarówno w salonach fryzjerskich, jak i w domu. Na opakowaniach farb do włosów zarówno detalicznych, jaki i profesjonalnych umieszczone są specjalne oznaczenia cyfrowe. Wyjaśnimy jak odczytać kolor farby do włosów i czemu on służy.

WyzszyPoziomPielegnacji scaled

WYŻSZY POZIOM PIELĘGNACJI

Kiedy chodzimy do fryzjera czy kosmetyczki rzadko pytamy o markę produktu użytego do zabiegów. Ale za to po wyjściu albo chętnie zerkamy w każde lusterko, albo mówimy sobie „już nigdy tu nie wrócę” Odpowiedzialnością za efekt całkowicie obarczamy profesjonalistę wykonującego usługę. Właściciele salonów doskonale o tym wiedzą, dlatego starannie dobierają produkty, na jakich pracują, zapewniając swoim klientkom wyższy poziom pielęgnacji.

Lamellar Chantal - Kuracja lamelarna

Kuracja lamelarna dla włosów – jak stosować

Linia Lamellar Therapy marki Prosalon przekonuje efektem – miękkość i sypkość włosów są wyczuwalne już po pierwszym użyciu. Ale trzeba pamiętać, że kondycja włosów jest różna - zależy od genów i od tego, jakim zabiegom są poddawane, jak pielęgnowane; do tego zmienia się w czasie. Poniżej podpowiadamy jak stosować lamelarną kurację dla włosów, aby faktycznie wydobyć efekt tafli.

Zarezerwuj sobie miejsce


Umów szkolenie stacjonarne, wyjazdowe lub online.

Zadzwoń pod nr 500 278 324

lub napisz email pod jeden ze wskazanych adresów

GDZIE KUPIĆ