2e5f9f951ea924e81182a84b55bd6fdf

TRAINING COURSES FOR HAIRDRESSERS FROM THE NETHERLANDS

Katarzyna Kostrzyńska

2e5f9f951ea924e81182a84b55bd6fdf

Last weekend, the team of the Prosalon Professional Academy conducted training courses for hairdressing salons in the Netherlands. The trainings were conducted in Spijkenisse near Rotterdam.

The Prosalon Professional Academy is also involved in training for our distributors outside the country. Last weekend, the trainer Marina Zaikovskaya conducted two-day training for hairdressers in the Netherlands. The subject of the training were different shades of blonde that can be obtained with Color Art products and treatments for damaged hair using Prosalon Professional products. 

The trainings were carried out in the workshop formula. Hairdressers participating in training first learned the theory and then, under the supervision of the trainer, they carried out the coloring and beauty treatments themselves. The Academy team trained and issued certificates for hairdressers from about 30 hairdressing salons. 


Other recommended articles:

WyzszyPoziomPielegnacji scaled

WYŻSZY POZIOM PIELĘGNACJI

Kiedy chodzimy do fryzjera czy kosmetyczki rzadko pytamy o markę produktu użytego do zabiegów. Ale za to po wyjściu albo chętnie zerkamy w każde lusterko, albo mówimy sobie „już nigdy tu nie wrócę” Odpowiedzialnością za efekt całkowicie obarczamy profesjonalistę wykonującego usługę. Właściciele salonów doskonale o tym wiedzą, dlatego starannie dobierają produkty, na jakich pracują, zapewniając swoim klientkom wyższy poziom pielęgnacji.

Lamellar Chantal - Kuracja lamelarna

Kuracja lamelarna dla włosów – jak stosować

Linia Lamellar Therapy marki Prosalon przekonuje efektem – miękkość i sypkość włosów są wyczuwalne już po pierwszym użyciu. Ale trzeba pamiętać, że kondycja włosów jest różna - zależy od genów i od tego, jakim zabiegom są poddawane, jak pielęgnowane; do tego zmienia się w czasie. Poniżej podpowiadamy jak stosować lamelarną kurację dla włosów, aby faktycznie wydobyć efekt tafli.

Jak działa woda lamelarna

Jak działa woda lamelarna

Jak działa woda lamelarna? Niedawno pojawiła się na sklepowych półkach i od razu stała się sprzedażowym hitem podbijając serca konsumentek. Głównie dlatego, że jest to produkt innowacyjny a jego działanie widoczne od razu. Pozwala uzyskać na włosach efekt tafli – nadaje wygładzenie, sypkość i blask. Jak działa woda lamelarna i dlaczego to taka skuteczna formuła?

Zarezerwuj sobie miejsce


Umów szkolenie stacjonarne, wyjazdowe lub online.

Zadzwoń pod nr 500 278 324

lub napisz email pod jeden ze wskazanych adresów

GDZIE KUPIĆ