Stylizacja włosów

STYLIZACJA WŁOSÓW

Prosalon Hair Spray - lakier do włosów

PROS_lakier_5_

Przeznaczony do końcowego utrwalenia fryzury. Szybkoschnący. Nie obciąża fryzury, nadaje włosom połysk. Zapewnia długotrwały efekt. Chroni przed szkodliwym wpływem wilgoci i czynników atmosferycznych.

Pojemność 750 g

Lotion do układania włosów

PROS_lotion_1000

Przeznaczony do ułożenia fryzury i jej utrwalenia. Nadaje włosom długo utrzymującą się objętość i naturalny blask. Zawiera filtr UV i prowitaminę B5.

Pojemność 275 g

Pasta do modelowania włosów

PROS_pasta

Pozwala wykreować finezyjne fryzury oraz podkreślić wybrane pasma włosów. Zwiększa elastyczność i sprężystość fryzury.

Pojemność 100 g

Płyn do trwałej ondulacji

płyn-do-trwałej---normalny_1000g

Łagodnie alkaliczny płyn, który skutecznie i trwale skręca włosy. Efektem zabiegu są równomierne, sprężyste i elastyczne loki. Preparat nie spływa z włosów, dzięki temu nie działa drażniąco na skórę głowy. Polecany do stosowania razem z utrwalaczem Prosalon. W zależności od stanu i właściwości włosów należy dobrać odpowiedni rodzaj płynu:

Łagodny – do włosów osłabionych i farbowanych,

Normalny – do włosów normalnych,

Mocny – do włosów mało podatnych na skręt.

Pojemność 1000 g

Płyn utrwalający

PROS_utrwalacz

Doskonały do zastosowania razem ze wszystkimi płynami do trwałej ondulacji Prosalon. Przywraca keratynie we włosach właściwą postać po każdym zabiegu. Zawarty w nim kwas cytrynowy przywraca właściwy poziom pH włosom. Składniki kondycjonujące ułatwiają rozczesywanie włosów, dając doskonały efekt trwałej ondulacji, włosy zyskują połysk i puszystość.

Pojemność 1000 g

Jedwabne serum do włosów

PROS_jed_SERUM_100

Przeznaczone do wszystkich rodzajów włosów, a w szczególności do włosów zniszczonych zabiegami fryzjerskimi, szorstkich, matowych i z rozdwajającymi się końcówkami. Zawiera naturalne proteiny jedwabiu, które z łatwością wnikają we włókno włosa i odbudowują go od środka. Przywraca włosom zdrowy wygląd, gładkość i połysk. Włosy stają się mocniejsze, ładnie się układają, nie elektryzują się. Zawarta w serum prowitamina B-5 zapewnia utrzymanie prawidłowego poziomu nawilżenia włosów, filtr UV chroni je przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Nie obciąża włosów. 

Pojemność 100 g

Jedwab w płynie bez spłukiwania

PROS_jedwab_BEZ

Delikatny produkt do pielęgnacji włosów suchych, matowych i zniszczonych. Innowacyjna formuła oparta na naturalnym jedwabiu oraz substancjach silnie kondycjonujących sprawia, że włosy są odpowiednio nawilżone, gładkie i pełne blasku. Zapobiega przesuszeniu, łamaniu oraz rozdwajaniu się końcówek. Filtr UV chroni przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych, a kompleks witamin (A, E, F, H i B5) doskonale odżywia włosy, nadaje im zdrowy wygląd, miękkość i elastyczność. W rezultacie włosy są lśniące, jedwabiście gładkie oraz ładnie się układają.

Pojemność 275 g