2e5f9f951ea924e81182a84b55bd6fdf

БЛОГ

МЫ ХОТИМ ПОДЕЛИТЬСЯ С ВАМИ НАШИМИ ЗНАНИЯМИ

2e5f9f951ea924e81182a84b55bd6fdf

Здесь вы найдете информацию об известных и новых ингредиентах и косметических формулах. Мы опишем проблемы, с которыми вы сталкиваетесь, и наши специалисты посоветуют вам, как ухаживать за вашими волосами и кожей головы. Приглашаем вас прочитать больше.


WyzszyPoziomPielegnacji scaled

WYŻSZY POZIOM PIELĘGNACJI

Kiedy chodzimy do fryzjera czy kosmetyczki rzadko pytamy o markę produktu użytego do zabiegów. Ale za to po wyjściu albo chętnie zerkamy w każde lusterko, albo mówimy sobie „już nigdy tu nie wrócę” Odpowiedzialnością za efekt całkowicie obarczamy profesjonalistę wykonującego usługę. Właściciele salonów doskonale o tym wiedzą, dlatego starannie dobierają produkty, na jakich pracują, zapewniając swoim klientkom wyższy poziom pielęgnacji.


Lamellar Chantal - Kuracja lamelarna

Kuracja lamelarna dla włosów — jak stosować

Linia Lamellar Therapy marki Prosalon przekonuje efektem – miękkość i sypkość włosów są wyczuwalne już po pierwszym użyciu. Ale trzeba pamiętać, że kondycja włosów jest różna - zależy od genów i od tego, jakim zabiegom są poddawane, jak pielęgnowane; do tego zmienia się w czasie. Poniżej podpowiadamy jak stosować lamelarną kurację dla włosów, aby faktycznie wydobyć efekt tafli.


Jak działa woda lamelarna

Jak działa woda lamelarna

Jak działa woda lamelarna? Niedawno pojawiła się na sklepowych półkach i od razu stała się sprzedażowym hitem podbijając serca konsumentek. Głównie dlatego, że jest to produkt innowacyjny a jego działanie widoczne od razu. Pozwala uzyskać na włosach efekt tafli – nadaje wygładzenie, sypkość i blask. Jak działa woda lamelarna i dlaczego to taka skuteczna formuła?


Diagnostyka colorart

DIAGNOSTYKA PRZED FARBOWANIEM WŁOSÓW

Farbując włosy u fryzjera nie zawsze bywamy pytani o to, kiedy i jaką farbą była wykonywana wcześniejsza koloryzacja, czy włosy były rozjaśniane, jaki jest naturalny kolor włosów i czy mamy wrażliwą skórę głowy. Jeszcze rzadziej wykonywana jest koloryzacja tak zwanego pasma testowego. A szkoda, bo dobra diagnostyka przed farbowaniem włosów i pasmo testowe precyzyjnie określą dalsze kroki i zapewnią pożądany przez klientkę kolor.


odcienie miedzi chantal

Jak uzyskać miedziany odcień włosów

Jednym z najnowszych trendów w koloryzacji jest miedziany odcień włosów, wszelkie odmiany rudości oraz czerwieni. Jak uzyskać taki żywy, trwały i pełen blasku kolor? Wcale nie tak łatwo. Czasem czerwień jest zbyt intensywna lub brudna, a rudości zbyt blade, kolor szybko się wypłukuje. Poniżej przegląd problemów najczęściej występujących przy tych odcieniach i wskazówki jak sobie z nimi radzić.


Zarezerwuj sobie miejsce


Umów szkolenie stacjonarne, wyjazdowe lub online.

Zadzwoń pod nr 500 278 324

lub napisz email pod jeden ze wskazanych adresów

GDZIE KUPIĆ