O firmie

O Firmie

Chantal – od 30 lat kosmetyki do włosów to nasza pasja!

Jesteśmy polską firmą działającą w branży kosmetycznej od 1989 roku. Od początku swego istnienia zajmujemy się produkcją wysokiej jakości kosmetykówdo pielęgnacji, koloryzacji i stylizacji włosów, opartych na własnych, oryginalnych recepturach z uwzględnieniem najnowszych światowych trendów.

Kładziemy nacisk przede wszystkim na innowacyjność produktów, nowoczesny projekt opakowań, jak najlepszą relację jakości do ceny oraz szybkość reagowania na rynkowe tendencje i oczekiwania konsumentów.

Ofertę produktową firmy Chantal stanowią kosmetyki profesjonalne marki Prosalon Professional. Linie produktów Intensis oraz ColorArt przeznaczone są wyłącznie dla salonów fryzjerskich. Na rynek detaliczny dedykowane są serie Sessio, Expert Therapy lub linia farb do włosów Variete.

Krajów eksportu
Produktów
+
Zadowolonych klientów

Firma Chantal posiada własny dział badawczo-rozwojowy, gdzie powstaje większość innowacyjnych receptur. Dzięki temu jako pierwsza polska firma kosmetyczna wdrożyła do produkcji serię farb do włosów dla salonów fryzjerskich, oraz jako pierwsza w Europie Środkowej keratynowy system do wygładzania włosów bez formaldehydu. Jakość naszych procesów produkcyjnych potwierdzają wdrożone i certyfikowane systemy ISO 9001:2015 oraz GMP (ISO 22716:2007)

 

Profesjonalizm i zaangażowanie specjalistów pracujących w firmie powodują, że jej produkty sprzedawane są z powodzeniem nie tylko na rynku krajowym, ale eksportowane są również do niemal 40 krajów.

Kosmetyki Chantal wielokrotnie zyskiwały uznanie w oczach organizatorów międzynarodowych imprez. W kolekcji firmy są zarówno wyróżnienia (Międzynarodowe Targi Gdańskie), jak i złote medale (Międzynarodowe Targi Poznańskie, Międzynarodowy Festiwal Sztuki Fryzjerskiej w Dubaju – Emiraty Arabskie)

Kosmetyki Chantal wielokrotnie zyskiwały uznanie w oczach organizatorów międzynarodowych imprez. W kolekcji firmy są zarówno wyróżnienia (Międzynarodowe Targi Gdańskie), jak i złote medale (Międzynarodowe Targi Poznańskie, Międzynarodowy Festiwal Sztuki Fryzjerskiej w Dubaju – Emiraty Arabskie).