Keratin Style

Włosy gładkie jak nigdy dotąd

Poznaj innowacyjny zabieg trwałego wygładzania włosów Prosalon Professional Keratin Style bazujący na naturalnej keratynie, stanowiącej podstawowy budulec włosa. Nowatorska formuła, bez drażniącego formaldehydu, oparta jest jedynie na naturalnych składnikach.

Zabieg keratynowego wygładzania i regeneracji może być wykonywany na wszystkich rodzajach włosów, w szczególności na włosach farbowanych, rozjaśnianych oraz zniszczonych zabiegami chemicznymi i mechanicznymi.

Szampon głęboko oczyszczający

keratin_1szamp

Przygotowuje włosy do zabiegu trwałego wygładzenia i odbudowy. Dogłębnie je oczyszcza z wszelkich pozostałości po produktach stylizujących oraz otwiera łuski, co pozwala na lepsze wchłanianie keratyny w etapie 2. Do użycia przed zabiegiem oraz za każdym razem, gdy jest wymagane głębokie oczyszczanie.

Pojemność 500 g, 275 g

Keratynowy krem wygładzający

keratin_2krem

Innowacyjny produkt do trwałego wygładzenia włosów, stworzony w oparciu o technologię bazującą na naturalnej keratynie, która głęboko odżywia i wygładza włosy oraz eliminuje efekt puszenia się. Keratyna pod wpływem temperatury wnika głęboko w strukturę włosa, uzupełnia ubytki w jego łusce, w wyniku czego włosy są wzmocnione, bardziej elastyczne i odporne na czynniki mechaniczne. Produkt bezpieczny dla włosów, nie zawiera formaldehydu.

Pojemność 500 g, 275 g

Keratynowy szampon utrwalający

keratin_3szamp

Łagodny szampon, bez zawartości SLES-u, stworzony do stosowania bezpośrednio po kuracji keratynowej. Zapobiega wypłukiwaniu się keratyny z wnętrza włosa, przedłużając tym samym efekt zabiegu. Delikatnie oczyszcza, pomagając zachować odpowiedni poziom nawilżenia włosów. Wysoka zawartość keratyny powoduje, że włosy są wygładzone, silne, dobrze odżywione oraz błyszczące.

Pojemność 500 g, 275 g

Keratynowa odżywka wygładzająca

keratin_4odzyw

Stworzona do pielęgnacji włosów po zabiegu keratynowego wygładzenia i odbudowy, aby utrwalić jego efekt. Zawiera naturalną keratynę, która doskonale regeneruje i odżywia włosy, wypełniając ubytki w ich strukturze. Poprawia wytrzymałość i sprężystość włosów, sprawia, że stają się miękkie i zdrowe. Działa nawilżająco i wygładzająco, dzięki czemu włosy są lśniące, nie puszą się i dobrze się rozczesują. Chroni przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.

Pojemność 500 g, 275 g

Keratynowe serum wygładzające z wygodnym atomizerem

keratin_5serum

Produkt bez spłukiwania z wygodnym atomizerem, podtrzymujący efekt zabiegu keratynowego wygładzenia i odbudowy włosów. Zawiera naturalną keratynę, która wnika w głąb włosa, odbudowuje go od środka oraz wypełnia ubytki w jego strukturze. Nawilża, wygładza i dyscyplinuje włosy. Chroni przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Nie obciąża włosów.

Pojemność 100 g