Intensis Anti Friz

Intensis Anti-frizz

szampon wygładzający przeciw puszeniu się włosów

INTENSIS_1000_shampoo_frizz

Delikatny szampon do pielęgnacji włosów kręconych. Wzbogacony ekstraktem z czerwonych alg Nori, który nawilża, odżywia oraz redukuje niechciane puszenie się włosów. Ekstrakt z aloesu, obecny w produkcie, ma doskonałe właściwości wygładzające, dzięki czemu dyscyplinuje niesforne kosmyki włosów oraz odpowiednio podkreśla kontur loków. Regularne stosowanie szamponu przywraca włosom widoczną sprężystość i elastyczność.

Pojemność: 1000 g, 300 g

Odżywka wygładzająca przeciw puszeniu się włosów

INTENSIS_1000_condi_frizz

Doskonała do pielęgnacji włosów szorstkich, puszących się i kręconych. Zawiera ekstrakt z czerwonych alg Nori, który dogłębnie nawilża i dyscyplinuje włosy. Dodatkowo aloes działa wygładzająco oraz zapobiega elektryzowaniu się włosów. Po zastosowaniu odżywki włosy odzyskują sprężystość i witalność, łatwiej się rozczesują, jednocześnie redukcji ulega ich puszenie. W efekcie włosy są gładkie, elastyczne i pełne blasku.

Pojemność: 1000 g, 300 g

Maska wygładzająca przeciw puszeniu się włosów

INTENSIS_1000_maska_friz

Znakomita do pielęgnacji włosów niezdyscyplinowanych, puszących się oraz kręconych. Zawartość czerwonych alg Nori gwarantuje doskonałe wygładzenie oraz odżywienie włosów. Efektywnie przeciwdziała puszeniu się włosów. Dodatek aloesu intensywnie nawilża, zapobiega elektryzowaniu się włosów i ułatwia rozczesywanie. W rezultacie są gładkie i chronione przed niekorzystnym działaniem wilgoci.

Pojemność: 1000 g, 450 g

Dwufazowa odżywka wygładzająca przeciw puszeniu się włosów

INTENSIS_200_dwu_fizz

Lekka odżywka o natychmiastowym działaniu, doskonała do pielęgnacji włosów niezdyscyplinowanych, puszących się oraz kręconych. Dzięki specjalnie dobranym składnikom aktywnym takim jak czerwone Algi Nori i aloes, nadaje jedwabistą gładkość i połysk. Dogłębnie nawilża oraz odżywia puszące się i przesuszone włosy. Regularne stosowanie odżywki przywraca zdrowy wygląd, siłę i witalność.

Pojemność: 200 g

Fluid wygładzający przeciw puszeniu się włosów

INTENSIS_100_fluid_fizz

Znakomity do pielęgnacji włosów szorstkich, puszących się, trudnych do zdyscyplinowania i kręconych. Czerwone algi Nori obecne w produkcie, są bogate w proteiny i aminokwasy, dzięki czemu intensywnie nawilżają włosy. Ekstrakt z aloesu jest źródłem cennych witamin i polisacharydów, odżywia włosy oraz sprawia, że są one mocne i pełne blasku. W efekcie fluid silnie wygładza i uelastycznia włosy, pozostawiając je cały czas pod kontrolą. Zapobiega puszeniu się włosów.

Pojemność: 100 g