Zahamowanie wypadania włosów

Kuracja przeciw wypadaniu włosów

Hair Biotic przeciw wypadaniu włosów to nowa linia kosmetyków stworzona z myślą o włosach słabych, cienkich oraz nadmiernie wypadających. Wysoce efektywne połączenie innowacyjnych składników aktywnych, skutecznie hamuje wypadanie włosów i znakomicie wpływa na ich wzrost. Obecny w preparatach Procapil korzystnie działa na zakotwiczenie włosa w brodawce skórnej, dzięki czemu jest on bardziej odporny na wypadanie. Poprawia mikrokrążenie skóry głowy, zwiększając ukrwienie i odżywienie cebulek. Tricorexina stymuluje odnowę komórek włosa oraz pobudza produkcję keratyny, przyspieszając wzrost włosów i znacząco redukując ich wypadanie. Zawarty w preparatach pantenol działa przeciwzapalnie i łagodząco na skórę głowy. Głęboko nawilża włosy, zapewniając im elastyczność i wytrzymałość. Chroni je przed uszkodzeniami mechanicznymi i zwiększa ich odporność na czynniki zewnętrzne, dzięki czemu zapobiega między innymi rozdwajaniu końcówek. Nadaje włosom wyjątkową gładkość i połysk.

Główne składniki aktywne:
  • Procapis
  • Tricorexina
  • Provitamina B5(Pantenol)

Serum do włosów ze skłonnością do wypadania

HAIR_BIOTIC_BOX_wypadanie

Przeznaczone dla mężczyzn i kobiet. Dzięki połączeniu innowacyjnych składników aktywnych skutecznie hamuje wypadanie włosów i efektywnie wpływa na ich wzrost. Obecny w preparacie Procapil korzystnie działa na zakotwiczenie włosa w brodawce skórnej, dzięki czemu jest on bardziej odporny na wypadanie. Poprawia mikrokrążenie skóry głowy, zwiększając  przy tym ukrwienie i odżywienie cebulek. Ogranicza niekorzystne działanie hormonów na włosy. Tricorexina stymuluje odnowę komórek włosa oraz  pobudza produkcję keratyny, przyspieszając wzrost włosów i znacząco redukując ich wypadanie.

Rezultat: włosy są mocniejsze, lepiej odżywione i bardziej odporne na uszkodzenia.

Serum nie pozostawia tłustej warstwy na skórze głowy.
Pełna kuracja trwa 8 tygodni, należy stosować minimum 3 ampułki tygodniowo.

Pojemność: 8 x 10 ml

Szampon do włosów ze skłonnością do wypadania​

HAIR_BIOTIC_BOX_wypadanie_szampon

Delikatny szampon doskonały do codziennej pielęgnacji włosów. Przeznaczony dla mężczyzn i kobiet. Dzięki połączeniu innowacyjnych składników aktywnych skutecznie hamuje wypadanie włosów i efektywnie wpływa na ich wzrost. Obecny w preparacie Procapil korzystnie działa na zakotwiczenie włosa w brodawce skórnej, dzięki czemu jest on bardziej odporny na wypadanie. Poprawia mikrokrążenie skóry głowy, zwiększając przy tym ukrwienie i odżywienie cebulek. Tricorexina stymuluje odnowę komórek włosa oraz pobudza produkcję keratyny, przyspieszając wzrost włosów i znacząco redukując ich wypadanie.

Pojemność: 250 ml